O Firmie

HUBERTUS COMPANY S.C. to autoryzowany dystrybutor mebli z wieloletnim doświadczeniem w zakresie obsługi hurtowwej firm (sprzedaż internetowa),

 Pasja. Perfekcja. Doświadczenie. To trzy słowa, które w idealny sposób oddają charakter firmy HUBERTUS COMPANY S.C. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem mebli przeznaczonych zarówno do użytku domowego, jak i biurowego. Nasze produkty tworzone są z materiałów najwyższej jakości, z dbałością o każdy szczegół, z zastosowaniem restrykcyjnych norm jakości. Każda kolejna kolekcja to efekt pracy projektantów bazujących na najnowszych trendach z zachowaniem ponadczasowego stylu i elegancji.

 Tradycja firmy sięga 1982 roku, kiedy to w małej pracowni w Siemianowicach Śląskich zaczęły powstawać pierwsze produkty pod szyldem FPH „HUBERTUS”. Jakość, trwałość oraz ponadczasowy desing oferowanych produktów szybko zyskały rzeszę zadowolonych klientów. Odpowiadając na potrzeby rynku wspólnicy firmy przyjęli strategię opartą na ciągłym inwestowaniu w rozwój i wprowadzaniu innowacji, zarówno w samym parku maszynowym, jak i w finalnym produkcie, konsekwentnie rozbudowując przedsiębiorstwo.

 Dziś HUBERTUS COMPANY S.C. to firma z blisko 40-letnim doświadczeniem w obsłudze klientów detalicznych oraz hurtowych za pomocą sprzedaży internetowej. Meble wytwarzane w Siemianowicach Śląskich eksportowane są do kilkunastu krajów na całym świecie, w tym. m.in. USA, Niemiec, Holandii, Wielkiej Brytanii, Rosji, Czech, Słowacji i Rumunii. Sukces naszej firmy jest wynikiem przywiązania do tradycji połączonej z nowoczesnymi technikami produkcji oraz indywidualnego podejścia do każdego z klientów.

 Do kluczowych wartości HUBERTUS COMPANY S.C. należy: 

  • kompleksowa dbałość o realizację zamówień;
  • budowanie długofalowych relacji biznesowych i zaufania kontrahentów;
  • dystrybucja i sprzedaż produktów wyłącznie najwyższej jakości.